İstanbul Acil Kombi Servisi

İstanbul Acil Kombi Servisi

istanbulacil-kombi-servisi-ariza-bakim-tamiri

İstanbul Kombi servisi çalışma ekibi olarak,  Ev için ısınma, sıcak su ve ocak gibi önemli ihtiyaçları karşılayan kombi, günümüzde her evin önemli ihtiyaçlarından biri. Bu nedenle kombi seçimi, arızası ve bakımı gibi konular evler için hayati önem taşıyor. Kombinizin hiçbir sorunu olmasa bile düzenli aralıklarla kombi bakımını yaparak hem uzun vadede kullanabilir, hem de çalışma performansınızı arttırabilirsiniz. Kombi bakımları karmaşık bir işlem olduğu için Kombi servisi tarafından yapılmalıdır. Firmamız tarafından 6 ayda bir yapacağınız kombi bakımları hem kombinin ömrünü uzatacaktır, hem de daha az masraf ile daha iyi ısıtma işlemi yapacaktır. Bu nedenle 6 ayda bir yapacağınız bakım size masraf değil kazanç sağlar. Bu nedenle kombi bakımlarını atlamamanız gerekir.

kombiservisi-uygunfiyat

Not; Ekibimizin hizmet verdiği, Tüm kombi marka modellerine 1 (bir) Yıl parça Garantisi vermekteyiz.

Servis ve Bakım Hizmeti verdiğimiz Markalar; Vaillant Kombi Bakımı, AUER, KituramiECABuderus, İmmergas, DemirdökümArçelik, Beko,Bosch,Vaillant, Alarko,  Ariston, Ferroli, Baymak, Altus, Viessman,  Alpha, Süsler, Protherm, Airfel, E.C.A, Termoteknik, Royal Kombi Markaları,Hermetik, Yoğuşmalı, Bacalı, Kombiler, Her çeşit marka kombide ustalıkla ve deneyim ile hizmet vererek kombinizin tamirini, bakımını, petek temizliği ve onarımını oldukça başarılı tek biçimde tamamlıyoruz. İstanbul Acil Kombi bakımı amaçlı 0212 212 40 24 iletişim telefondan ulaşabilirsiniz.

Havaların soğuması ve sonbaharın gelmesi ile birlikte, Kış geldi ısınmak amaçlı kombinizi çalıştırdınız, Kombi çalışmadı!  kombiniz arızalandı veya eksik bir durum var ortada çalışmıyor, Kombi ne sebeple çalışmaz diye düşünüyorsunuz! Geçtiğimiz kış sorun çıkarmayan kombi bu sene ne sebeple çalışmaz! Anında Hemen Sizleri bu konu hakkında aydınlatalım, Yaz boyu kombinizi ısıtmada çalıştırmadınız zira ihtiyaç duymadınız. Kombinizi yalnızca sıcak suda, Bulaşık yıkarken ve banyo yaparken kullanıyorsunuz. Peki kombi arızası ne sebeple kış mevsiminde ısıtmada devreye girmedi? İstanbul Kombi Teknik servis ekibini çağırmadan öncesinde yapmanız gerekli olan belli başlı bir takım ön kontroller vardır, bu kontrolleri hemen deneyelim..

Kombi Arızası, Bakımı Kontrolleri

Kombi hata kodları kontrolleri sağlayın.
Kombi sayacında su ibaresi yeşilde mi?
Kombi sayacında Su basınç göstergesinin ibresi (1,5) Barda mı?
Kombiye Gaz gelişi kontrol edin içerisi ve dışarısı.
Kombinizi Isıtma konumuna Aldınız mı?
Kombi ısı ayar düğmesi açık mı?

Kombi Sorunları Kağıthane ilçesi

İstanbul Acil Kombi Teknik Servisi, İstanbul Bahçelievler ilçesinde ve mahallerinde; Müşterilerimiz çoğunlukla Kombilerinde yaşadıkları sorunlar; tesisat tıkanıklığı, boru kırılması, ıslık sesi, gürültülü çalışıyor, arızalandı, gaz almıyor, ne sebeple su akıtır, yapmıyor, inşa ediyor, çalışıyor şayet ısıtmıyor, gaz arızası, petekler ısınmıyor, profesyonel tamirci, fiyatı, pompa arızası, prosestat arızası, ışığı yanıp sönüyor, ateşleme yapmıyor, ateşlemiyor, tamir, fiyatı, fiyat, meblağı. Kombim çalışmıyor, bozuldu, v.s. benzeri şikayetlerinizde, İstanbul Kombi Merkezi firmamız Güler yüzlü ve özveriyle hizmet verici İstanbul Acil Kombi Teknik Servisimiz size hak ettiğiniz özeni göstererek kombiniz ile ilgili bilgilenmenizi ve profesyonel tek kullanıcı olmanızı hedeflemektedir.

İstanbul Acil Kombi Tamiri

İstanbul Kombi Merkezinde ki Deneyimli Ustalarımız Kombi müdahale ederken hangi kombi modeline müdahale edecekse bilgi ve sistem doğrultusunda garantili hizmet vermektedir, Kısaca Kombi Arızaları olduğunda bizi arayın.              0212 2124024 Bacalı, HermetikYoğuşmalı, Kombinin, arıza ışıkları, ne sebeple yanar? Bazen kombide sıkıntı meydana geldiğini gösterir, lamba ışığı, kırmızı ışık, yanıp sönüyor gibi  benzeri vaziyetlerde. Her marka Kombinin kodları farklıdır, arıza kodları: C1, c4, c6 arızası, d1, d2, e01, e03, f1, f2, f3, f5, f7, f22, f28, f37, f64, h20 arızaları ve bunun benzeri arıza kodlar gösterge tablosunda ortaya çıkar. Bunun yakınında yanlış kodu, sembolleri, işaretleri, iyonizasyon arızası, arıza lambası ile ilgili kombi arızası olduğunda, İstanbul ilinde her saat sizlere mobil ekip ile hizmet vermekteyiz. İstanbul Acil Kombi tamircisi olarak bizleri arayabilirsiniz. 0212 212 40 24

İstanbul Acil Kombi servisi Hizmetlerimiz

İstanbul Acil Kombi servisi, İstanbul Acil Kombi satış servisi, İstanbul Acil Kombi tamir servisi, İstanbul Acil Kombi  bakım servisi, İstanbul Acil Kombi petek temizleme servisi, (ilaçlı)

uygun-kombi-servis-destek-markalari

İstanbul Acil Kombi servislerimiz mobil olarak hızlı şekilde sağlanmaktadır.

Çağlayan kombi servisi, Çeliktepe kombi servisi, Emniyetevleri kombi servisi, Gültepe kombi servisi, Gürsel kombi servisi, Hamidiye kombi servisi,Harmantepe kombi servisi, Hürriyet kombi servisi, Mehmet Akif Ersoy kombi servisi, Kağıthane Merkez kombi servisi, Nurtepe kombi servisi, Ortabayır kombi servisi, Sanayi Mahallesi kombi servisi, Seyrantepe kombi servisi, Şirintepe kombi servisi, Talatpaşa kombi servisi, Telsizler kombi servisi,Yahyakemal kombi servisi, Yeşilce kombi servisi hizmeti vermekteyiz 0212 2124024, 
Arnavutköy Acil Kombi servisi, Avcılar Acil kombi servisi, Bağcılar Acil kombi servisi, Bahçelievler Acil kombi servisi, Bakırköy Acil kombi servisi, Başakşehir Acil kombi servisi, Bayrampaşa Acil kombi servisi, Beşiktaş Acil kombi servisi, Beylikdüzü, Beyoğlu Acil kombi servisi, Büyükçekmece Acil kombi servisi, Çatalca Acil kombi servisi, Eyüp Acil kombi servisi, Esenler Acil kombi servisi, Esenyurt Acil kombi servisi, Fatih Acil kombi servisi, Gaziosmanpaşa Acil kombi servisi, Güngören Acil kombi servisi, KâğıthaneAcil kombi servisi, Küçükçekmece Acil kombi servisi, Sarıyer Acil kombi servisi, Silivri Acil kombi servisi, Sultangazi Acil kombi servisi, Şişli Acil kombi servisi, Zeytinburnu Acil kombi servisi, Adalar Acil kombi servisi, Ataşehir Acil kombi servisi, Beykoz Acil kombi servisi, Çekmeköy Acil kombi servisi, Kartal Acil kombi servisi, Kadıköy Acil kombi servisi, Maltepe Acil kombi servisi, Pendik Acil kombi servisi, Sancaktepe Acil kombi servisi, Sultanbeyli Acil kombi servisi, Şile Acil Kombi servisi, Tuzla Acil kombi servisi, Ümraniye Acil Kombi servisi, Üsküdar Acil Kombi servisi,

İstanbul Acil Kombi Servisi Hzimetlerimiz için lütfen arayınız.


Yorumlar

Yorum Yapın


bank